ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...
ΚΛΕΙΣΙΜΟ
ΦΟΡΑΜΕ: skinny jeans, φλοράλ μπλουζάκι και mules
 

SAG Awards: Οι πιο λαμπερές εμφανίσεις στη virtual τελετή

15 άκρως εντυπωσιακές εμφανίσεις που λατρέψαμε

Ριάνα Στυλιανού

Πέραν του ότι τα φετινά βραβεία SAG έγιναν online, οι celebs δεν παρέλειψαν να “δώσουν το παρών τους” με τις πιο εντυπωσιακές δημιουργίες των οίκων, αποδεικνύοντας για ακόμα μια φορά, ότι η πανδημία του κορωνοϊού δεν μπορεί να σταθεί εμπόδιο στα λαμπερά looks από το να κάνουν την εμφάνισή τους.

Οι διάσημες έβαλαν τα καλά τους και μέσω zoom έλαβαν τα βραβεία τους ή απένειμαν σε άλλους. Δείτε πιο κάτω τις αγαπημένες μας εμφανίσεις, που πραγματικά έκλεψαν την παράσταση.

Η Emma Corrin με δημιουργία Prada και κοσμήματα Cartier. @emmalouisecorrin

Με Louis Vuitton φόρεμα και κοσμήματα Forevermark, εμφανίστηκε η Viola Davis. @violadavis

H Maria Bakalova με δημιουργία Dior. @mariabakalova

Η Jurnee Smollett με ένα εντυπωσιακότατο φούξια gown Zuhair Murad και BVLGARI jewelry. @jurneesmollett

Η Florence Hunt με μπορντό τούλινο φόρεμα Zandrian & Sarah @florencehunt_

Mε δημιουργία REDValentino η Audrey Grace Marshall. @audreygracemarshall

Η Kaley Cuoco έκανε την εμφάνισή της με δημιουργία Prabal Gurung, Christian Louboutin παπούτσια και κοσμήματα Messika. @kaleycuoco

Η Lily Collins με φόρεμα Georges Hobeika Couture. @lilyjcollins

Η Glenn Close με φόρεμα Oscar De La Renta @glennclose

Με εντυπωσιακό φόρεμα Prada η Carey Mulligan. @earthward09

Με κοστούμι Thom Browne και κοσμήματα Chopard η Catherine O’Hara. @thombrowne

Με Vera Wang φόρεμα και κοσμήματα Tiffany & Co. η Anya Taylor-Joy. @anyajoyupdate

Η Kerry Washington με Etro φόρεμα και κοσμήματα Bulgari. @kerrywashington

Ανατρεπτική εμφάνιση από την Cate Blanchett με κοστούμι Givenchy. @fashion_celebs_critics_

Η Nicole Kidman με φόρεμα Armani Privé και κοσμήματα Harry Winston. @nicolekidman

 

FASHION NEWS: Τελευταία Ενημέρωση