![](assets/modules/wnp/articles/202203/96407/images/p_th.jpg)
@itsthelmachr
Ριάνα Στυλιανού
Με μια σκουρόχρωμη denim ολόσωμη φόρμα, ποζάρει η Θέλμα Χριστοφίδη και μας χαρίζει ανεπανάληπτα fashion vibes, εμπνέοντας μας για ακόμα μία φόρά όσον αφορά τον ενδυματολογικό τομέα. Η fashionista ολοκλήρωσε το σύνολό της με sneakers και μία διαχρονική τσάντα στον ώμο. Πρόκειται για ένα look που θα φορούσαμε για μια βόλτα στην πόλη ή ένα απογευματινό bar crawl στα αγαπημένα μας μπαράκια.